Michala Křivková

vedoucí kanceláře Spolku ŽIVO

Vystudovala jsem obor Mezinárodní obchod s vedlejší specializací Finanční manažer na VŠE v Praze. Ještě před dokončením studia jsem nastoupila do Exportní garanční a pojišťovací společnosti v Praze. Spolupracovala jsem s bankami a vývozci s cílem pomoci jim snížit rizika spojená s exportem zboží za hranice ČR pomocí speciálních pojistných produktů. Celkem i se 4letou mateřskou dovolenou jsem v dané společnosti strávila 10 let.

Kvůli rodině jsem se ale rozhodla vrátit zpět do rodné Plzně. A hledala nové uplatnění. Spolek ŽIVO jsem po očku sledovala od jejich úplných začátků a moc kamarádkám fandila v jejich nadšení a odhodlání. A když se naskytla příležitost začlenit se do Spolku ŽIVO na pozici projektového a provozního manažera nově vznikající dětské skupiny - moc jsem neváhala.

Jako máma dvou kluků jsem totiž na vlastní kůži poznala práci spolku na příměstských táborech a dalších pravidelných akcích. A jsem ráda, že nově můžu být součástí tak inspirativního a soudržného týmu. Je to pro mne velká výzva a nová zkušenost.

Od dětství jsem hrávala volejbal a moc dobře vím, jak je společná souhra důležitá. Věřím, že stejně jako na kurtu, budu i ve spolku platnou nahrávačkou, která bude přispívat k celkovému výsledku týmu.

Volný čas ráda trávím se svojí rodinou a blízkými přáteli aktivně v přírodě - toulkami, na kolech, na lyžích nebo jen tak posezením, popovídáním a hraním her.