Natálie Hurtová

pedagožka

Školka na Borech

Ve třetím ročníku střední školy jsem zjistila, že se nechci ubírat směrem, který mi studovaný obor udával. Proto jsem se rozhodla studovat bakalářský obor Učitelství pro mateřské školy na Západočeské univerzitě v Plzni.

K dětem předškolního věku jsem měla vždy pozitivní vztah a nějak mě to k nim táhlo a věděla jsem, že mne práce s nimi bude rozhodně naplňovat.

V prvním ročníku vysokoškolského studia jsem se dozvěděla o Spolku ŽIVO, který mi dal příležitost uplatňovat osvojované znalosti v praxi, při práci s dětmi samotnými. V jejich společnosti se jim snažím být oporou a partnerem při jejich poznávání světa, společnosti a hlavně rozvoji jejich já. Vzdělávání dětí je to, co mne naplňuje a inspiruje ve spoustě směrech. "Děti se od nás učí úplně stejně, jako se učíme my od nich."