Pobytové tábory

Vydejte s námi

na Cestu kolem světa

Od léta 2020 pořádáme nově i pobytové tábory, se zkušeným a prověřeným týmem pro děti od 7 do 11 let. 

Přijměte pozvání na pobytový tábor v přírodě vedený týmem zkušených pedagogů. 

Společně se vydáme na Cestu kolem světa. Zázemím nám bude RZ Radost blízko Blatné (více informací https://www.rz-radost.cz).

Pro děti připravujeme celodenní program plný podnětů a všestranně rozvojových aktivit v pohybu a přírodě. Dostatek aktivního vyžití bude současně doplněn volnou hrou i odpočinkem. Děti tráví maximum času na čerstvém vzduchu, při nepříznivém počasí nám je k dispozici tělocvična a společenská místnost. 

Děti se mohou těšit na celotáborovou hru, stopovačky, dobrodružné bojovky, výlety, tělo- i duši- cvičné úkolovky, tvoření a další rozvojové aktivity, při příznivém počasí i koupání.

Abychom dokázali zajistit relaxaci i aktivní zapojení dětí do připraveného programu, jsou naše tábory koncipovány striktně BEZ MOBILNÍCH TELEFONŮ a dalších elektronických zařízení a her. Komunikace s rodiči je možná přes lektory tábora. 

Organizace tábora:

V neděli odpoledne se společně sejdeme v RZ Radost, kam rodiče dopraví své děti po vlastní ose. Program tábora zahajujeme v pátek v podvečer. Odjezd z tábora je naplánován na páteční odpoledne, dopravu zajišťují rodiče. 

Pro účast na pobytovém táboře je nutné potvrzení od lékaře. Děti jsou po dobu tábora pojištěné. Na místě je po celou dobu k dispozici certifikovaný zdravotník. Nad dětmi každou noc bdí noční dozor. 

 

V ceně pobytového tábora je zahrnuto:

  • ubytování a celodenní strava (5x denně) včetně pití
  • celodenní i noční dohled nad dětmi
  • připravený  program vedený zkušenými lektory
  • pomůcky a materiál na volnočasové aktivity
  • pojištění
  • výlety

V ceně NENÍ zahrnuta doprava na tábor ani zpět, kterou zajišťují rodiče. 

Slevy

Množstevní

Slevu 15 % můžete uplatnit na objednávku druhého a dalšího běhu tábora pro své dítě.

Sourozenecká

Slevu 15 % můžete uplatnit na objednávku tábora pro druhého a dalšího sourozence.

Slevy se nesčítají a uplatňují se na nejlevnější z táborů.
Chcete-li získat slevu, napište nám na info@spolekzivo.cz.

Podmínky odhlášení z táborů a stornopoplatky

Při odhlášení dítěte z tábora 14 dní před zahájením táborového běhu Vám bude vrácena plná výše platby, při odhlášení později nebo během tábora ovšem nebude vrácena žádná částka, a to z důvodu vzniklých fixních nákladů pořadateli tábora.

Při akutním onemocnění dítěte v době těsně před táborem, které podložíte lékařskou zprávou, bude účtována 40% z účastnického poplatku a zbývající částka bude vrácena bankovním převodem. Ve skutečně výjimečných případech (vážné onemocnění doložené lékařským potvrzením, zranění způsobené na táboře) bude vrácena částka celá.