Holčička mává rukou od barvy.

Podpořte Spolek ŽIVO

Vážíme si toho, že jste na této stránce

Možná jste tady, protože byste se chtěli zapojit do přípravy či realizace našich akcí, být v (rodinném) centru dění. Anebo nebýt přímo vidět, ale stát se nedílnou a neméně váženou součástí našeho týmu. Stále se potkáváme s novými lidmi s touhou pomáhat tvořit něco netradičně tradičního.

Věnujte nám...

Materiál

S aktivitami spolku souvisí i nemalá spotřeba materiálu. I když se snažíme být k naší planetě šetrní, bez určitých věcí se prostě neobejdeme:

• Toaletní papír, kancelářský papír (i z jedné strany potištěný), tonery

• Mýdla, dezinfekce

• Zrnková káva, čaj

• Výtvarné potřeby pro dětské skupiny, tvořivé dílny či příměstské tábory

Není toho málo. Každá maličkost potěší!

Čas

Průběžně rozšiřujeme své řady o dobrovolníky na výpomoc s komunitními a tradičními akcemi – Mikulášská, Kouzelný den dětí, Čtení pro nejmenší apod. Naše akce mají vždy propracovaný koncept a těší se velké oblibě.

• Jste kreativní a chcete nám pomoct tvořit aktivity?
  • Vypomůžete při realizaci?
  • Připravíte malý kousek občerstvení, třeba domácí buchtu nebo koláč?

Před akcí dobrovolníky e-mailem oslovujeme, nemusíte se však zdráhat účast odmítnout. Nebojte. My se zas nebudeme zdráhat ozvat se znovu. :)

Jen nám o sobě dejte vědět! Jakkoliv.

Finance

Pokud jste už vy nebo vaši blízcí navštívili některou z našich akcí a zaplatili účastnický poplatek, přispěli jste tím na provoz spolku – na nájem, energie, vodu, lektory atd.

Rádi ovšem přijmeme i další finanční dary. Ty si následně můžete odečíst z daňového základu.

Samozřejmě s vámi uzavřeme smlouvu o poskytnutí daru, ať už jste fyzická, nebo právnická osoba.

Již nás podpořili

Za veškerou podporu opravdu ze srdce děkujeme!