Veronika Hudáková

pečující osoba
 

K dětem mě to táhlo již od dětství a první opravdovou zkušenost s nimi jsem měla už jako školačka, když jsem pravidelně hlídala děti sousedům. Pak mě ale osud posouval pořád dál a do jiného profesního oboru, láska k dětem ale pořád přetrvávala.
Ráda se učím novým věcem a pracuji na vlastním rozvoji a tak se stalo, že jsem po mnoha letech v nadnárodní korporaci změnila obor a získala kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Důvodem bylo, abych uměla lépe naslouchat nejen vlastním dětem.

Předškolní pedagogika mě velmi zaujala, a tak bych v tomto oboru ráda pokračovala, jak prací, tak i studiem. Protože se Spolkem ŽIVO sdílím stejné hodnoty a cíle a mám již osobní zkušenost jako rodič, vybrala jsem si ŽIVOU školku i na dokončení své praxe a domluvili jsme se i na další spolupráci.

Těším se na všechny výpravy do dětského světa fantazie a objevování, které nás s dětmi za podpory všestranného rozvíjení duše i těla čeká.
Mezi moje oblíbené aktivity patří tanec, bruslení, výlety na kolech s rodinou, toulky přírodou, cestování, četba, plavání, zimní dovádění na sněhu, jóga.