Klub 65+

Místo pro všechny, kteří mají chuť si užívat radost všechních dní

Jsme tu pro Vás

Máte obavy, že vstoupíte do neznámého prostředí, a ta představa je pro Vás nepříjemná? Co když se všichni už znají? Budu muset tvořit? Na co se mě budou vyptávat?

Hoďte tyto obavy za hlavu a směle vstupte.

Klub 65+ vznikl jako místo, kam se můžete přijít podívat, dát si dobrou kávu či čaj, seznámit se s novými lidmi, ale také třeba jen posedět, poslouchat, pozorovat

a hlavně nebýt sám!

Co všechno s námi můžete zažít?

Aktivity pravidelně přidáváme, program vždy připravujeme společně s návštěvníky Klubu 65+. Svou účastí se k ničemu nezavazujete, můžete si vybírat jen jednotlivá setkání.

K přihlášení na akci najdete u každé aktivity tlačítko. Zároveň se můžete přihlásit i telefonicky u Oli Mourkové (776 595 454) nebo e-mailem na rc@naschodech.cz.

Pravidelná setkání

Chlapec na tvořivém kroužku vytváří obrázek na tričku.

Každé setkání je tak trochu jiné, ale jedno mají vždy společné. Budete odcházet s úsměvem na rtech.

Klub 65+ se nám stále rozrůstá a každý je vítán.

Setkání probíhají v příjemných prostorách rodinného centra Na Schodech v Plzni - Černicích.

Společné výlety

V roce 2022 jsme společně vyrazili na první dva výlety Klubu 65+ a dalších přátel a rodinných příslušníků.  Navštívili jsme Mariánské lázně a adventní Prahu.

Výlety pro rok 2023 právě připravujeme a brzy Vás o nich budeme informovat.

Mezigenerační aktivity

Děti tančí při hudebním vystoupení.

Propojujeme zkušenost s dětskou radostí. Oživujeme pravidelná setkání přítomností dětí z našich ŽIVÝCH školek.

Členky Klubu 65+ se v roce 2022 zapojily i do přípravy Mikulášské v Černicích, zažily s dětmi adventní spirálu i další společné akce.

A co dalšího s námi můžete zažít?

Cvičení s dětmi a velkými míči.

Jste, podobně jako my, milovníci kultury a knih? Pak Vás možná zaujmou divadelní představení či autorská čtení se samotnými spisovateli. Vše v komorním příjemném prostředí.

Máte chuť se dozvědět něco nového. Na besedy pro Vás zveme zajímavé hosty z různých oblastí. Dlouhodobě spolupracujeme např. s fyzioterapeutkou, psychoterapeutkou, trenérkou paměti aj.

Nahlédněte do fotogalerie níže, co jsme již společně zažili.

Kdo pro Vás připravuje Klub 65+

Klub 65+ funguje i díky podpoře dotacím Magistrátu města Plzně, Městského obvodu Plzeň 8 - Černice a Plzeňského kraje.

Máte chuť naše aktivity podpořit finančně, materiálně či dobrovolnickou prací? Každá pomoc nás posune zas dál.

Pošlete nám e-mail na rc@naschodech.cz nebo využijte formulář

Zavolejte nám

776 595 454 – Olga Mourková, ředitelka rodinného centra

Navštivte nás

U Školy 4
326 00 Plzeň-Černice

Nezvedneme-li telefon, napište nám krátkou zprávou, co potřebujete, a my vám zavoláme.

Sídlíme ve vedlejší ulici, vchod vede od Tyršovy základní školy. S parkováním je to někdy náročné, i přesto, prosím, parkujte jen na vyznačených místech.

Najděte si k nám cestu

Na uvedené adrese sídlí i Spolek ŽIVOškolka v Černicích.
Druhou školku máme v Božkově.