Hlavní tváře Spolku ŽIVO a rodinného centra Na Schodech.

Kdo tvoří Spolek ŽIVO?

Chceme měnit svět kolem nás

V roce 2014 jsme s přáteli usoudili, že v našem věku už můžeme utvářet svět trochu víc podle svých představ. A že je načase se do toho pustit.

Chtěli jsme v Plzni-Černicích vytvořit místo pro lidi napříč generacemi, místo k setkávání, společné zážitky a další rozvoj. Zkrátka místo na periferii, kde kromě nás aktuálně žije sice mnoho lidí, ale máloco se v něm odehrává nebo tvoří.

A tak jsme založili Spolek ŽIVO.

Máme už léta zkušeností

Zásadní okamžiky spolku

Tváře spolku

Zakladatelky

Manažerky školek

Michala Křivková

manažerka školky na Borech

více o Míše

Naše týmy

Školník a účetní

Vladimír Singer

školník

Kristýna Singer

účetní

Spolupracovníci

Hedvika Reichlová (fotografka) * Marie Psotná (fotografka) * Jindřich Sláma (návrh webu)

Chcete u nás pracovat?

U nás je každý hvězda!
Stále hledáme spolupracovníky na pravidelné i jednorázové brigády.

Hlídací teta – maminky maminkám

• Na kurzy s možností hlídání hledáme hlídačky, které přímo v sále, kde maminky cvičí nebo se účastní semináře/přednášky, zajistí hlídání malých dětí, připraví dětský koutek, pastelky apod.

• Odměnou hlídačkám nabízíme volné vstupy na kurzy s přednostním přihlášením.

• Vhodná práce pro maminky na MD/RC, vlastní ratolest není překážkou – vždyť přece máme vlastní rodinné centrum...

Lektor/ka

• Rozšiřujeme tým lektorů, kteří mají chuť pracovat s dětmi.

• Pořádáme oslavy pro děti s programem, spacákové večírky s přespáním do druhého dne, příměstské tábory.

• Kreativní jedinci mají možnost se vyřádit při přípravě programu, ale rádi se o program postaráme a činnosti vysvětlíme.

• Jedná se o placenou brigádu, vzhledem k četnosti akcí se v případě zájmu jedná o vcelku pravidelný měsíční přivýdělek.

Seznamte se s naší činností

Výroční zpráva rodinného centra Na Schodech 2016-2017.

Přečtěte si, co všechno jsme zvládli v letech 2016 a 2017.